Informatii Auto - FORUM

Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îţi creezi un cont. Pagina principală | Ajutor | Caută | Autentificare | Creează un cont

Informatii Auto  |  Auto  |  Accidente, incidente, securitate  |  Subiect: 0 (ZERO) stele la crash test! 0 Utilizatori şi 1 Vizitator pe acest subiect.
Pagini: [1] Imprimă
Autor Subiect: 0 (ZERO) stele la crash test!  (Citit de 10406 ori)
CRyS`
Sr. Member

« : August 22, 2007, 02:24:36 »

Cu toate ca, China e tara foarte mare cu cea mai numeroasa populatie, tara unde se fabrica cele mai multe lucruri din aceasta lume, in domeniul auto...Nu putem zice ca sunt asa de buni. Mai multe automobile construite de acestia au primit la testele de impact ... ZERO dar ZERO STELE!

Filmele ce urmeaza dovedesc ceea ce am scris mai sus!

Brilliance BS6

Memorat
benzen
Newbie
*

« Răspunde #1 : August 23, 2007, 02:22:46 »

ce sa mai zic!niste cotete de masini,cu denumiri hidoase,GEELY,HOVER etc.ati vazut careva un interior de HOOVER?eu da....!e gretos miroase a smoala!!iar tapiseria ,ai impresia ca e plusul ala de la draperiile alea vechi!!!e tragic ca uni dau banii pe asa ceva!! Lips Sealed
Memorat
negociator
Vizitator
« Răspunde #2 : Februarie 22, 2010, 05:39:50 »

Draga prietene, nici un om normal la cap nu-si cumpara masina in functie de frumusetea... numelui. Logan suna oribil (cel putin dupa parerea mea) si totusi o cumpara lumea.
Memorat
Pagini: [1] Imprimă 
Informatii Auto  |  Auto  |  Accidente, incidente, securitate  |  Subiect: 0 (ZERO) stele la crash test!
Schimbă forumul:  

Autentifică-te cu numele de utilizator, parola şi precizează durata sesiunii.

- Home - Stiri auto - Promotii masini - Masini noi - Info Utile - Wallpapers - Anunturi masini sh - Sitemap - Contact -