Informatii Auto - FORUM

Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îţi creezi un cont. Pagina principală | Ajutor | Caută | Autentificare | Creează un cont

Informatii Auto  |  Auto  |  Diverse  |  Subiect: BMW te invita la drive test virtual pe circuit 0 Utilizatori şi 1 Vizitator pe acest subiect.
Pagini: [1] Imprimă
Autor Subiect: BMW te invita la drive test virtual pe circuit  (Citit de 2517 ori)
CRyS`
Sr. Member

« : Septembrie 14, 2007, 09:32:03 »

Grupul BMW Motors a lansat zilele acestea un nou joc, gratuit.

BMW te invita sa iti arati calitatile de pilot de curse pe circuitul de la Nurburging la volanul noului BMW M3. Concurentii isi pot alege diferite optiuni ale modelului M3 dar pot si concura contra timp.

Sunetul produs este aproximativ ca cel real, grafica este excelenta!

Turn up the engine and GO!

Jocul este disponibil gratuit si poate fi downloadat de aici: BMW M3 On Nurburgring
« Ultima modificare: Septembrie 14, 2007, 09:35:49 de către CRyS` » Memorat
CRyS`
Sr. Member

« Răspunde #1 : Octombrie 26, 2007, 01:28:45 »

Se pare ca nimeni nu prea a jucat acest joc!   Angry

Hai sa va zic ceva  Grin! Eu sunt un impatimit al jocurilor auto (doar cand am timp joc, nu va faceti griji ca joc non stop), asa ca intr-o seara am copiat jocul, l-am instalat si "baga mare pe traseu". Impreuna cu inca vreo 5 prieteni am facut un server on line si am inceput sa ne intrecem cu noul M3 virtual pe unu din cele 2 circuite (unul este mai scurt si mai usor, celalalalt mai lung si mai greu).

Prima impresie? Pot zice ca e bestial. Chiar intrece creatia celor de la EA GAMES cu seria NFS UnderGround sau NFS Carbon! Grafica e foarte bine realizata. Realismul cu care conduci e foarte mare, mai ales daca dispui si de un "steering wheel" (volan cu pedale). Sunetul (daca dispui de un sistem audio performant) iti da fiori, iar melodia de fundal e foarte faina. Dar adrenalina care o simti atunci cand joci nu cred ca poate fi egalata doar decat daca conduci noul M3 in realitate.

Concluzia mea: se merita! BMW a stiut sa realizeze ceva fain si de efect! Felicitari!

P.S.! In fiecare Vineri seara avem "curse" de la 23.00 pe un server denumit BMW ROMANIA TEAM valabil pentru 16 concurenti. Parola pentru server este : romania!

Va astept cu drag pe toti cei care doresc!

Memorat
absolutep0wer
Newbie
*

« Răspunde #2 : Aprilie 06, 2009, 01:58:07 »

este super tare jocul,am gasit pe net mai multe circuite create de alti useri,super tare m3-ul
Memorat

Pagini: [1] Imprimă 
Informatii Auto  |  Auto  |  Diverse  |  Subiect: BMW te invita la drive test virtual pe circuit
Schimbă forumul:  

Autentifică-te cu numele de utilizator, parola şi precizează durata sesiunii.

- Home - Stiri auto - Promotii masini - Masini noi - Info Utile - Wallpapers - Anunturi masini sh - Sitemap - Contact -