Informatii Auto - FORUM

Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îţi creezi un cont. Pagina principală | Ajutor | Caută | Autentificare | Creează un cont

Informatii Auto  |  Auto  |  Diverse  |  Subiect: Express inmatriculari auto in Bulgaria in numele tau - 350 euro total 0 Utilizatori şi 1 Vizitator pe acest subiect.
Pagini: [1] Imprimă
Autor Subiect: Express inmatriculari auto in Bulgaria in numele tau - 350 euro total  (Citit de 4216 ori)
citycars
Newbie
*

« : Februarie 16, 2011, 12:31:01 »

Express Inmatriculari auto în Bulgaria - preţ 350 €
Compania are un birou confortabil, situat lângă R.A.R. (POLITIA) Rouse şi o echipa pregatita professional .Inmatricularea se face  în termen de o zi si  include un contract notarial de vânzare, GTP (ITP), asigurare  şi carte verde, impozitul auto timp de 1 an şi poate fi reînnoit pentru inca un an. Ca serviciu suplimentar  la inmatriculare se poate scrie pe talon si cartea de identitate a autoturismului numele dumneavoastra! www.inmatriculare.com; tel:0723526047 (Ro); +359 889 836 901 (Eng, BG); skype: citicars;
Memorat
cnn666
Vizitator
« Răspunde #1 : Februarie 16, 2011, 01:23:29 »

350 euro o inmatriculare si mi se poate scrie numele direct in carte adica eu voi devenii proprietarul masinii ? totul intr-o zi ??si cum poti sa platesti impozitul pe un an in avans ? procura nu se ofera ? foarte ciudata treaba . urmaresc treburile astea de foarte mult timp iar ce spui aici nimic nu imi ofera incredere . prea multe lucruri bune la preturi mici + ca impozitul nu se poate platii in avans . faza ca se elibereaza facturi si toate cele pica , ca facturi oricine poate face rost mai ales daca ai un calculator . demersurile ptr a fi luat in spatiu de un Bulgar ptr a mi se elibera un act care sa ma ajute sa inmatriculez o masina pe numele meu  dureaza ca timp si nu e gratuit deloc . in sfarsit , daca cineva chiar crede treaba asta atunci  numai de bine , banii si masina nu sunt ale mele . Incerc sa deschid ochii la oameni ca nu orice lucru ieftin este si bun .
Memorat
Marius2009
Vizitator
« Răspunde #2 : Februarie 27, 2011, 03:33:34 »

am vorbit cu baiatul la telefon , si am cerut mai multe informatii , sincer m-a lasat masca . VRAJEALA totala . face procuri si contracte decit cu copii cica legalizate , impozit cica nu se plateste in bg , si nu inspira incredere totala . la prima discutie te face de zici ca e sfint , dar daac intrii mai mult in discutie te prinzi repede. nu am nimic cu el , dar e un simplu bulgar care incearca sa fraiereasca niste romani . ginditi-va inainte mai bine , caci va duceti cu masina si banii intr-o tara straina si nu aveti ce sa ii faceti cind ajungeti acolo. excludeti faptul ca rupeti capete sau mai stiu eu ce .sunteti la ei in tara si sunt uniti . banii vostrii , voi stiti mai bien ce faceti cu ei ..
Memorat
Pagini: [1] Imprimă 
Informatii Auto  |  Auto  |  Diverse  |  Subiect: Express inmatriculari auto in Bulgaria in numele tau - 350 euro total
Schimbă forumul:  

Autentifică-te cu numele de utilizator, parola şi precizează durata sesiunii.

- Home - Stiri auto - Promotii masini - Masini noi - Info Utile - Wallpapers - Anunturi masini sh - Sitemap - Contact -