Informatii Auto - FORUM

Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îţi creezi un cont. Pagina principală | Ajutor | Caută | Autentificare | Creează un cont

Informatii Auto  |  Auto  |  Diverse  |  Subiect: inmatriculare in Bulgaria? 0 Utilizatori şi 1 Vizitator pe acest subiect.
Pagini: [1] Imprimă
Autor Subiect: inmatriculare in Bulgaria?  (Citit de 1573 ori)
sandrin
Newbie
*

« : Noiembrie 01, 2010, 11:13:22 »

Salutari,
Am urmatoarea problema: am cumparat o masina din germania, si in baza unei procuri am facut contractu de vanzare cump pe numele unui bulgar (neam cu mine) cand am fost sa fac numerele de toll, in talon nu au vrut sa treaca numele lui ci al meu. Acum vreau sa o inmatriculez in Bulgaria, dar din cate am aflat bulgarii nu vor sa o inmatriculeze pe numele lui (chiar daca contractul e pe numele lui) pt ca in talon apare numele meu, intrebarea e... ce e de facut? cum se poate inmatricula? e valabil contractul initial? se poate face un alt contract de vanzare pe numele bulgarului acolo daca masina nu e inmatriculata la ei?
Memorat
masis
Newbie
*

« Răspunde #1 : Noiembrie 03, 2010, 05:13:17 »

0763 045 192  suna ma si te lamuresc chiar te pot ajuta cu inscrisul masini pt ca si eu am una inscrisa pe bg
Memorat
Pagini: [1] Imprimă 
Informatii Auto  |  Auto  |  Diverse  |  Subiect: inmatriculare in Bulgaria?
Schimbă forumul:  

Autentifică-te cu numele de utilizator, parola şi precizează durata sesiunii.

- Home - Stiri auto - Promotii masini - Masini noi - Info Utile - Wallpapers - Anunturi masini sh - Sitemap - Contact -