Informatii Auto - FORUM

Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îţi creezi un cont. Pagina principală | Ajutor | Caută | Autentificare | Creează un cont

Informatii Auto  |  Auto  |  Diverse  |  Subiect: INMATRICULARI AUTO BULGARIA _ 430 EURO 0 Utilizatori şi 1 Vizitator pe acest subiect.
Pagini: 1 [2] Imprimă
Autor Subiect: INMATRICULARI AUTO BULGARIA _ 430 EURO  (Citit de 41317 ori)
rembrand
Vizitator
« Răspunde #30 : Ianuarie 08, 2012, 12:44:10 »

Am sunat la nr de telefon dar nu a raspuns nimeni , ori a fost inchis . Am si eu o masina dar mai am o ruda care ar dori sa vina cu mine  . Cum putem face ? Eu sunt din Arad  . Ti-am trimis un msg cu nr de telefon . Astept !
Memorat
MiCkySor
Newbie
*

« Răspunde #31 : Ianuarie 10, 2012, 01:50:03 »

Cand nu pot raspunde la telefon , rog sa reveniti mai tarziu , deoarece ori ma aflu in bulgaria , ori intr-o zona fara semnal , alt motiv nu exista .
Memorat
MiCkySor
Newbie
*

« Răspunde #32 : Ianuarie 29, 2012, 11:24:59 »

In atentia celor care sunt interesati de o inmatriculare dar fara prezenta masinii . NU A EXISTAT niciodata posibilitatea inmatricularii in Bulgaria in lipsa unui autoturism . Am adus acest lucru in discutie deoarece foarte multe persoane mi-au cerut telefonic daca le pot inmatricula autoturismul in lipsa . Orice autoturism se inmatriculeaza indiferent de norma , clasa de poluare  , tara de resedinta  numai in prezenta lui la KAT .  Feriti-va de cei care va promit aceste lucruri . Nu exista in realitate .
Memorat
MiCkySor
Newbie
*

« Răspunde #33 : Martie 30, 2012, 10:49:06 »

Valabil in continuare .
Asa cum am cerut in toate posturile mele , rog sa  nu mai sunati , daca se doreste prelungiri fictive (fiind mai ieftine) , inmatriculari fictive , in lipsa  , sau pe numele d-stra . Nu sunt legale  iar daca doriti pe numele d-stra mai cautati caci eu inca in bulgaria nu am gasit nici un bulgar care sa doreasca sa va cedeze din locuinta lui ptr sumele astea modice . se feresc sa ia in spatiu persoane . Inmatricularile se fac doar pe persoana cetatean Bulgar  , si la cerere pe firma . Stima !!
« Ultima modificare: Martie 30, 2012, 04:38:49 de către MiCkySor » Memorat
MiCkySor
Newbie
*

« Răspunde #34 : Aprilie 15, 2012, 02:14:41 »

In atentia celor care doresc prelungiri de acte . Atentie mare la cei ce doresc prelungiri de acte , mai ales verificarile . Institutiile din bulgaria au dorit si chiar s-a implinit o schimbare la  verificari , lucru care va poate dauna grav deoarece Politia romana a fost instiintata de schimbare si de cum arata noile verificari . riscati  sa dati banii degeaba deoarece aici la orice control ve-ti fi prinsi imediat . Valabil doar ptr cei ce doresc prelungiri si inmatriculari legale : Impozit/Verificare /asigurare+carte verde .

Stima !!!
Memorat
MiCkySor
Newbie
*

« Răspunde #35 : Iunie 30, 2012, 07:44:10 »

valabil in continuare
Memorat
Pagini: 1 [2] Imprimă 
Informatii Auto  |  Auto  |  Diverse  |  Subiect: INMATRICULARI AUTO BULGARIA _ 430 EURO
Schimbă forumul:  

Autentifică-te cu numele de utilizator, parola şi precizează durata sesiunii.

- Home - Stiri auto - Promotii masini - Masini noi - Info Utile - Wallpapers - Anunturi masini sh - Sitemap - Contact -