Informatii Auto - FORUM

Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îţi creezi un cont. Pagina principală | Ajutor | Caută | Autentificare | Creează un cont

Informatii Auto  |  Auto  |  Diverse  |  Subiect: INMATRICULARI BULGARIA PETROV -- 0786863439 -- 350 DE EURO ! ! ! ! ! 0 Utilizatori şi 2 Vizitatori pe acest subiect.
Pagini: [1] 2 Imprimă
Autor Subiect: INMATRICULARI BULGARIA PETROV -- 0786863439 -- 350 DE EURO ! ! ! ! !  (Citit de 34421 ori)
jeptrov
Newbie
*

« : Noiembrie 13, 2010, 01:57:08 »

! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !   DIRECT CONTACT CU BULGAR  - C O L A B O R A R E ! ! ! ! ! ! !
Inmatriculez masina tau in Bulgaria,DIRECT PE NUMELE TAU.Firma noastra face inmatriculari in Bulgaria din anul 2002,are peste 10 000 de masini inmatriculate in Bulgaria.De ce sa platiti 500/400 de euro pentru taxe intermediari?Daca nu doriti sa platiti taxa de comision,ma puteti contacta - PETROV  +407.8686.3439.

www.inmatricularetaxabulgaria.ro
- NUMELE TAU PE CARTEA MARE

- NUMELE TAU PE TALONUL MIC

- NUMELE TAU PE CARTEA VERDE

Autoturisme: PE PERSOANA FIZICA sau PE FIRMA CU NUMELE TAU PE ACTELE

Preturi de la 350 de euro cu toate taxele

Autoutilitare: PE PERSOANA FIZICA sau PE FIRMA CU NUMELE TAU PE ACTELE

Preturi de la 400 de euro cu toate taxele

Platforma de la vama(Giurgiu) pana la Ruse(Politia) - 30 de euro

Platforma de la Iasi,Bacau,Neamt,Vaslui - 300 de euro

Platforma de la Bucuresti - 100 de euro

Platforma de la Galati,Vrancea,Braila si Buzau - 100 de euro + motorina

Platforma de la Arges,Dambovita si Prahova - 150 de euro

www.inmatricularetaxabulgaria.ro
« Ultima modificare: Februarie 24, 2012, 08:00:37 de către jeptrov » Memorat
REIHAN
Vizitator
« Răspunde #1 : Noiembrie 19, 2010, 12:55:34 »

COSTUL REAL - 350 EURO CU TOTUL !!!
Oras - Ruse
tel.00359878439768
e-mail: bul333@abv.bg

vreau sa inmart un poel din 1997 in bulg.rog seriozitate rel la tel.0721550713
Memorat
valeriu
Vizitator
« Răspunde #2 : Noiembrie 30, 2010, 06:27:24 »

Bafta tuturor care se duc direct in bulgaria   la un bulgar . fiti sigur ca mai plecati si cu masina si cu banii .  nu ati fi singurii care o patesc  ....nu am nimic cu aceasta persoana si nici nu stiu problemele dar sunt roman , iar noi pentru ei suntem ca oile ptr lupi  . ce puteti sa le mai faceti dupa ce va lasa fara masina . Huh?!!!! nimic , poate sa le dati un pupic pe obrajori . vai cit de cazuti sunt unii , topiti rau frate nu altceva .
Memorat
senin28
Vizitator
« Răspunde #3 : Decembrie 20, 2010, 08:32:56 »

MARE PACALEALA  -  DACA OMUL ASTA VA INMATRICULEAZA LA  350 E ATUNCI CUM SE FACE CA PRELUNGIREA  ACTE ( itp , asigurare )LA O MASINA COSTA APROXIMATIV 120 E ,NU MAI SPUN CA DACA O MASINA TREBUIE TRECUTA  (PLATFORMA ) VAMA DACA ARE NR > ROSII SI AICI APROXIMATIV  50 E .1)SPAGA CARE TREBUIE SA O DEA OMULUI CARE INMATRICULEZA PE NUMELE LUI . 2) CHELTUIELILE NOTAR ACT DE VAZARE CUMPARARE SI TRADUCERE IN LB> ROMANA ,RAR + ALTELE .E bine omul inmaticuleaza  foarte ieftin ce a ce NU PREA CRED ( AVETI MARE GRIJA OAMENI BUNI )
« Ultima modificare: Decembrie 20, 2010, 08:38:06 de către senin28 » Memorat
CNN666
Vizitator
« Răspunde #4 : Decembrie 21, 2010, 10:27:41 »

Pai tu acum vrei si ieftin si bun Huh? nu se poate .!!! lasa oamenii sa opteze ptr preturi minime . mai exista cineva la timisoara care le face cu 280 euro . Ala saracu e tare !!!
Memorat
ain
Vizitator
« Răspunde #5 : Decembrie 22, 2010, 06:20:24 »

daca e asa cum spui tu ati aduc eu clienti 100 VREI ?
Memorat
Petrov
Vizitator
« Răspunde #6 : Decembrie 23, 2010, 03:57:53 »

EXPRESS INMATRICULARI 3/4 ORE
Companie "Matriculari Bulgaria EOOD"
present lista de preturi reale:
*Autoturisme* 400€~450€
*Autoutilitare* 450€~500€
*Camione* 500€~600€
Pentru mai multe informaţii vizitaţi site-ul nostru:
Cod:
www.inmatricularibulgariaruse.aaz.ro
« Ultima modificare: Decembrie 23, 2010, 10:46:48 de către Alex » Memorat
cnn.666
Vizitator
« Răspunde #7 : Decembrie 26, 2010, 04:31:44 »

au mai crescut preturile in ultima perioada de la 350 euro la 400-450 .  nu esti cinstit . ai lasat mesaje cum ca inmatriculezi la 400 si deja ai inceput sa dai marje de inmatriculare . o sa am grija sa ma iau intotdeuna de voi astia acre incercati sa furati de la oameni care oricum daca se uita spre bulgaria este ptr ca nu au bani de taxele din romania  , iar unii abuza si ii fura de nu se poate . app: astia care imi tot trimiteti mesaje pe mail cum ca va deranjeaza  ca ma bag in posturi , cum ca ma amenintati cu bataia , sau  mai stiu eu ce  , un msg de inceheiere .: fleasca ptr voi , bine ptr noi . oricum sunteti incculti si manelisti sa va dati seama ce inseamna !!!
Memorat
marius2009
Vizitator
« Răspunde #8 : Februarie 27, 2011, 03:42:52 »

Am vorbit cu baiatul la telefon ca mi s-a parut oferta prea frumoasa . e genul care te convinge iar cind ajungi acolo te lasa vested si fara bani si fara masina .  el este un bulgar , noi suntem romani .banii sunt ai vostrii . intrebatil ce taxe plateste , de ce nu palteste impozitele la masini cind le inmatriculeaza, sau cind le face prelungiri . incearca si el dar daca pacaleste pe cineva nu este vina lui ci a celui care l-a crezut
Memorat
0sansa
Newbie
*

« Răspunde #9 : Februarie 27, 2011, 03:58:49 »

Suntem  pe piata   din 2009.In acest timp am inmatriculat in Bulgaria peste 2000 autovehicule. Inmatriculam masinile in Bulgaria perfect legal pe firma romano bulgara. Asiguram realizarea tuturor actelor,[ asigurare  talon , cartea masini ,itp,contract vanzare cumparare , impozit si procura.Cartea masini si celelalte acte raman la dumneavoastra . Toate platile se fac de fata cu dumneavoastra pentru o mai buna transparenta a tranzactiei . Daca doriti o prelungire,   asigurari sau itp tot noi ne ocupam .Acum  oferta imatriculare 550 euro . In aceasta suma este inclus tot in afara de platforma in caz ca este nevoie   tel 0733748813
Memorat
ciprianravnic
Vizitator
« Răspunde #10 : Februarie 07, 2012, 04:52:12 »

cine zice ca e pacaleala si ca e prea mic pretul se inseala. inteleg reticenta oamenilor, umblau multe zvonuri cum ca iti ia masina, ca pleaca cu ea si nu se mai intoarce bulgarul.multa vreme am ezitat sa imi inscriu masina pe bulgaria, insa cand nu am mai avut ce face si nu mai puteam circula deloc cu ea am decis sa imi asum riscul. am inmatriculat-o cu ajutorul lui petrov acum un an si omul a fost super serios, nu am avut nici o problema. nu pleaca nimeni cu masina ta nicaieri, tu singur ti-o conduci de la intrare, pe rampa, pana la iesire. nu are nimeni nici o treaba ci masina ta. iar pt 350 de euro am primit exact actele pe care le-a zis, ITP, asigurare, impozit, etc. banii ii dai la sfarsit cand iti da actele, te ajuta si cu eventualele probleme ale masinii. de ex, m-am reintors in BG cu un prieten care avea parbrizul fisurat, si petrov mi-a gasit imediat o firma care pt 75 de euro mi-a schimbat parbrizul la un vectra B , cu tot cu manopera. asa ca lasati basmele si temerile inutile, cine inventeaza astfel de povesti e evident ca nu stie despre ce e vba si nu a fost la ruse niciodata
Memorat
nuconteaza
Vizitator
« Răspunde #11 : Februarie 09, 2012, 02:21:51 »

Bravo ! ai formulat de parca numai la russe se inmatriculeaza legal , sau ca petrov e cel mai tare . tui o spui din privinta ta , dar nu mai vorbi si in numele altor oameni . las-mi un nr de telefon aici si te voi contacta cu un prieten al meu care este patit cu petrov asta al tau , ne intilnim si atunci chiar sunt curios cum o mai scoti la lumina . iar in alta ordine de idei...de 1 an de zile , ti-ai amintit tokmai acum de petrov si ai zis sa pui un  mesaj de incurajare Huh?  sau esti insusi domnul Petrov ?!?  e un lucru stiut ca in bulgaria piesele la masini sunt ieftine dar faptul ca cineva a schimbat un parbriz in bulgaria pe cheltuiala proprie nu inseamna ca petrov este ingeras . te rog frumos ..reciteste-ti citatul apoi spune0mi daca te-ai crezut ce ai scris . in rest ..Numai de bine sa auzim .
Memorat
dan dan
Newbie
*

« Răspunde #12 : Februarie 19, 2012, 07:26:46 »

AM INMATRICULAT SI EU CU ACEST PETROV CU CEVA TIMP IN URMA SI AM AVUT PROBLEMA CU ASIGURAREA PE CARE A FACUTO PE 3 LUNI PARTEA CARE A OPRITO LA EL IAR MIE MI_A TRECUT 1 AN ESTE  Lips Sealed AVIZ CELOR CARE INMATRICULEAZA CU EL SA NU AVETI ACEIASI SURPRIZA CA SI MINE
Memorat
jeptrov
Newbie
*

« Răspunde #13 : Februarie 24, 2012, 08:08:59 »

"dan dan"  daca esti BARBAT vreau sa scrii aici numar de inmatriculare pe masina ta si atunci sa facem verificare pe site de asigurare in Bulgaria !!!
Memorat
camuflaj
Vizitator
« Răspunde #14 : Februarie 28, 2012, 07:53:33 »

Am intrat pe site-ul vostru . sunteti tari frate , vad ca voi inca din 2002  va ocupati cu inmatriculari autoturisme  in bulgaria ptr romani . Ciudat totusi ca taxa la noi a aparut in 2007 . plus ca daca aveati o vechime , siteul vostru era la randul lui mai vechi . multe lucruri urate sunt spuse despre voi pe forumuri , cum ca v-ati schimbat nr telefon , site , anunturi , etc .nu o zic eu , urmareste forumurile . faza cu distantele a fost cea mai tare , eu nu stiu ce sperai ca cei din alte orase care sunt mai apropiate de alte vami sa vina cite 500-600 km dus-intors in plus la tine doar ca ai cu 350 eur Huh?? ce scoatere au Huh?? totusi e ciudat , cum ceri350 eur pe o masina de inmatriculat pe numele unui roman,, (cu toate ca numai actele necesare sunt obtinute in citeva zile nu ore cum spui )cind ai de platit atit de multe taxe , iar ptr o reinoire ceri 200 euro . ciudat . mai era putin si ajungeai cit costa o inmatriculare . e adevarat ca nici 150 euro nu costa reinoirile , dar la tine nu prea bat la ochi . bafta multa . vad ca si aici vorbeste lumea aiurea , c-am multi ce dracu  se plang . eu zic sa scrii si tu ca primarul ala din Cluj : AICI NU SE DA TEAPA !!!
Memorat
dan dan
Newbie
*

« Răspunde #15 : Februarie 29, 2012, 07:41:50 »

ACUM VREI SA POSTEZI IN VICTIMA CIND TE-AM SUNAT AI ZIS CA TU NU STII NIMIC DE TREABA ASTA CA CEI DE LA ASIGURARI SINT DE VINA .LA ASIGURARI MI-A ZIS IN BULGARIA APARE PE 3 LUNI PLATITA RESTU DE BANI IAI BAGAT IN BUZUNAR PAGUBA ESTE A MEA .DACA MAI SINT PERSOANE CARE AU PATIT CA MINE ROG SA SCRIE PE FORUM .<INMATRCULARE PE NUMELE ROMANULUI E PRSTEALA SSA TE DUCI LA EL O INMATRICULEAZA PE FIRMA DE LESING SI TE TRECE LA UTILIZATOR. MA INTRB OARE PESTE CEVA TIMP NU O SA AM SI ALTE SURPRIZE Huh?
Memorat
PETROV AUTO 2012
Vizitator
« Răspunde #16 : Martie 01, 2012, 09:03:33 »

"dan dan" vreau sa stiu de ce nu vrei sa scrii nr. de inmatriculare pe masina ta?

"camuflaj" noi facem inmatriculare din anul 2002 cu masini din Bulgaria si din anul 2007 cu masini din Romania !!!!!

Daca nu vrei sa platesti 350 de euro nu e problem,am un prieten din CLUJ si vreau 600 de euro pentu inmatriculare si poti sa mergi pe el si vii cu el 600 - 350 = 250 de euro o sa ramana la buzunarul lui !!!!!!

Acum pe data 01.03.2012 pret peste 350 de euro pentru inmatriculare este pentu intermediar(roman).Vorbim pentru masina pana la 2000 cm3,daca e peste 2000 cm3 se poate si 370e si 380e si 400e depinde,dar peste 400e - NEBUNIE !!!!!!!!!!!!

Client -> Intermediar -> Bulgar = 400E - 600E

Client -> Bulgar = 350E

Cu intermediar roman sau fara intermediar roman tot la bulgar vine clientul !!!

Memorat
camuflaj
Vizitator
« Răspunde #17 : Martie 26, 2012, 01:11:28 »

Am intrebat in stanga si in dreapta care bulgar din 2002 isi dadea masina la firme sa i le inmatriculeze tinind cont ca daca se duceau singuri plecau la aceea vreme cu ea in max o ora jumatate , iar bulgarii sti ce mi-au spus Huh? Ca sunt nebun  daca zic vorba asta !!!. NU HALESC  !!!! ptr senin : nu are prelungirile la 120 euro cit spui .. la o ruda de a mea din braila ia cerut 230 euro  verificarea si asigurarea . ma intreb ca din 350 de euro daca scad 230 mai ramin 120 euro . cum poate plati din banii astia  restul de taxe , procura , contractul , taxa de inmatriculare care stim foarte bine cit costa , comisioane , si cite mai sunt ..Huh?  Ciudat . !!! Nu am nimic Petrov cu tine , doar te rog .... ai incercat sa vi pe piata noastra cu pretexte  ca esti mai ieftin , dar lumea a inceput sa se vaite de tine , altii nici nu inghit galustele ,  dar ce e mai important este ca ai facut niste gesturi ca sa  ii dai pe altii la oparte  facind cea mai mare greseala : Mintind romaniii cu aberatii de inmatriculari pe numele lor la preturi minime , pe care daca ma apuc sa adun in realitate taxele , sigur mai vi cu bani de acasa ..... spunele oamenilor adevarul cum se face in REALITATE , cit sunt valabile , cit dureaza  tot ....etc. App : care a fost problema cu politia in urma cu aproximativ 1 luna Huh? nu raspunde aici .
Memorat
NETPOB
Vizitator
« Răspunde #18 : Martie 27, 2012, 09:55:13 »

"camuflaj"   la Kaufland are cartofi la pret 0,60 si la Carrefour are cartofi la pret 0,45 , tu poti sa mergi unde vrei nu Huh???
Memorat
AlCapone
Vizitator
« Răspunde #19 : Aprilie 13, 2012, 11:14:52 »

PETROV ESTI DE TOT KAKATUL!!!!OAMENI BUNI,NU MAI PUNETI BOTUL LA VRAJEALA LUI PETROV CA O SA PIERDETI SI TIMP SI BANI SI O SA FITI TRATATI CA NISTE SCLAVI PE BANII VOSTRII BINENTELES.INCA ODATA REPET ESTI O RUSINE SI UN GUNOI DE OM!!!
Memorat
SORIN_B
Vizitator
« Răspunde #20 : Aprilie 14, 2012, 11:01:17 »

FORZA PETROV !!!!
Memorat
Cristina Alexandra
Vizitator
« Răspunde #21 : Mai 10, 2012, 08:13:02 »

Firma lui Petrov este super Grin
Memorat
catalin1979
Vizitator
« Răspunde #22 : Mai 25, 2012, 06:18:33 »

nota 10 pentru petrov!!!!!!!  superserios si am sa l recomand
Memorat
pop
Vizitator
« Răspunde #23 : Iulie 05, 2012, 03:00:40 »

Eu nu vreau deloc sa influentez pe nimeni,am inmatriculat anul trecut in august la petrov asta o masina,l-am sunat pe om,m-a asteptatat cineva langa vama,am trecut am facut rar-ul asigurarea tot tot,exact ca si la noi dar in timp mai scurt,i-am dat la om 350 de euro cat scrie pe net,apar eu pe carte,pe tot si de atunci nu am avut nici cea mai mica problema,m-a oprit si politia la noi de 4-5 ori de atunci dar totul e ok,asa ca sa stiti ca omul e de incredere,are firma acolo,tot,puteti merge linistiti.si mie mi-a fost teama si am mers singur din Cluj,clar ca m-am gandit ca cine stie ce o sa se intample,sau ca raman fara masina,dar vedeti-va de treaba,is f linitit.
Memorat
camuflaj
Vizitator
« Răspunde #24 : Iulie 08, 2012, 09:37:20 »

stai calm tati ca daca ti-a facut masina pe numele tau imediat,e clar : nu aveai cum sa obtii resedinta in bulgaria imediat + ca asta cere o suma  in plus de bani caci gratis resedinta nu oo obtii  .  mai verificati masina  la politie , sau sa te feresti de un accident cu victime caci atunci te asigur ca intrii aici si injuri de mama focului .fratilor : nu poti inmatricula o masina pe numele tau fara a detine resedinta in bulgaria . mai cititi si voi pe internet , demersuri etc .   se poate faca fictiv , si nu ma apuc aacum sa va expic caci vad  ca o fac in zadar de fiecare data .  iti dai seama ce a facut el : s-a dus in bulgaria si a inmatriculat o masina pe numele lui . mda .  te rog sa te duci la politie daca esti sigur pe tien si sa verifici masina  .daca mai are dreptul de a mai circula .. sa nu imi spui ca si tu zici ca in bulgaria nu se plateste impozitul .  voi nu vedeti : petrov cere 220 euro prelungiri acte , si 350 euro  inmatriculare in care    plateste : taxa inmatriculare + carte verde cu asigurare 1 an , verificare + impozit +procura si contract + comision lui +celalalte  . sa fim seriosi .cum reusete cu diferenta de 130 euro Huh?  sa nu ami zic si de actele de resedinta  . bafta in continuare . esti baiat . te laudasi cu masina pe care o ai . nu am nimic cu tine , dar mai citeste inainte .
Memorat
camuflaj
Vizitator
« Răspunde #25 : Iulie 08, 2012, 09:40:14 »

Eu nu vreau deloc sa influentez pe nimeni,am inmatriculat anul trecut in august la petrov asta o masina,l-am sunat pe om,m-a asteptatat cineva langa vama,am trecut am facut rar-ul asigurarea tot tot,exact ca si la noi dar in timp mai scurt,i-am dat la om 350 de euro cat scrie pe net,apar eu pe carte,pe tot si de atunci nu am avut nici cea mai mica problema,m-a oprit si politia la noi de 4-5 ori de atunci dar totul e ok,asa ca sa stiti ca omul e de incredere,are firma acolo,tot,puteti merge linistiti.si mie mi-a fost teama si am mers singur din Cluj,clar ca m-am gandit ca cine stie ce o sa se intample,sau ca raman fara masina,dar vedeti-va de treaba,is f linitit.

UITE AICI CE SCRIE PE UN ALT ANUNT UN REZIDENT IN BULGARIA :
ascultati aici cum e situatia; cel mai sigur e sa-ti faci rezidenta acolo- valabila 5 ani (talonul e tot pe 5 ani). pt rezidenta trebuie card european de sanatate si sa deschizi un cont la ei cu 500 euro, pe care il poti inchide dupa ce primesti rezidenta; rezidenta se primeste a treia zi de la depunerea actelor; mai trebuie sa declari o adresa de resedinta (nu trebuie contract de inchiriere, comodat, etc). apoi treci masina ta, esti PROPRIETAR de drept, inregistrezi la fisc OBLIGATORIU in termen de 15 zile (daca nu gresesc) de la inmatriculare. platesti asiguarre, faci itp anual- totul legal fara nici o bataie de cap.
daca apelezi la intermediar, rezidenta te costa 300 euro; daca ti-o faci singur iti trebuie un translator bulgar, si te costa comisionul la bulgar si aprox 50 euro taxele pt rezidenta.
NU EXISTA SA FII PROPRIETAR IN BULGARIA CA ROMAN DACA NU AI REZIDENTA ACOLO. este si normal sa fie asa.
eu am masina inmatriculata in felul asta si n-am nici o problema.
Memorat
PETROVVVVVVVVVVVVV
Vizitator
« Răspunde #26 : Iulie 09, 2012, 10:42:53 »

DACA card european de sanatate este valabila 6 luni si REZIDENTA in Bulgaria este valabila 6 luni !!!!!!!!!!!!!!!
DACA card european de sanatate e 5 ani atunci si RZDNTA e pt 5 ani !!!!!!!!!
Cred in Romania nu poti sa ai card de mai mult 1 an sau poti sa faci mai repede hartia pt 6 luni !!!!!!!!!
Memorat
Alin A
Vizitator
« Răspunde #27 : Iulie 13, 2012, 09:33:06 »

PETROV ESTI DE TOT KAKATUL!!!!OAMENI BUNI,NU MAI PUNETI BOTUL LA VRAJEALA LUI PETROV CA O SA PIERDETI SI TIMP SI BANI SI O SA FITI TRATATI CA NISTE SCLAVI PE BANII VOSTRII BINENTELES.INCA ODATA REPET ESTI O RUSINE SI UN GUNOI DE OM!!!

Am inmatriculat 2 masini si prel la una cu Petrov si totul a fost ok.Nici politia cand m-a oprit nu mi-a spus nimic.nici afara din tara.

Asa ca este ok,  daca sunt probleme ce-i care le sustin pot sa ataseze probe.
Memorat
camuflaj
Vizitator
« Răspunde #28 : Iulie 15, 2012, 02:18:16 »

consider ca nu este frumos  sa injuram  aici pe forum .  chiar daca unii au ceva cu anumite persoane , se poate demonstra ca nu suntem  toti de pe maidan si putem  discuta frumos .
@Alin.A  nu  s-a  specificat nimic de prelungiri . ci faptul ca inmatricularile pe nume de roman in  o amarita de suma de 350 de euro este chiar imposibil , mai ales  si faptul ca tot dureaza  o zi maxim 2 .  este imposibil ... de aceea s-a tras un semnal de alarma nu contra lui petrov  si impotriva faptului de a inmatricula un autoturism pe nume de roman daca nu se detine rezidenta . iar rezidenta costa pe linga inmatriculare + ca iti mai cer  si bani in cont , etc . repet ,nimeni nu da vina numai pe petrov , caci sunt multi care ne amagesc cu aceste inmatriculari in care sa fim trecuti direct noi romanii in acte , darrealitatea sta undeva la mijloc . sepoate acest lucru dar costa in plus .  
Memorat
FISCU ROMAN
Vizitator
« Răspunde #29 : Iulie 18, 2012, 03:09:37 »

Nu vreti voi sa va vedeti de treaba voastra astia care spuneti ca e pacaleala!Eu am de 4 ani masini pe bulgaria si cand ma opreste politia imi pupa si mana ca nu are ce sa zice.Vreti sa platiti taxe in ROMANIA FOMECIOASA platit!Nu mai denigrati oameni care incerca sa fenteze statul roman si sa plateasca taxe putine!si mici.Eu am maxima incredere Respect pt toti care inmatriculeaza masini In bulgaria.
Memorat
Pagini: [1] 2 Imprimă 
Informatii Auto  |  Auto  |  Diverse  |  Subiect: INMATRICULARI BULGARIA PETROV -- 0786863439 -- 350 DE EURO ! ! ! ! !
Schimbă forumul:  

Autentifică-te cu numele de utilizator, parola şi precizează durata sesiunii.

- Home - Stiri auto - Promotii masini - Masini noi - Info Utile - Wallpapers - Anunturi masini sh - Sitemap - Contact -