Informatii Auto - FORUM

Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îţi creezi un cont. Pagina principală | Ajutor | Caută | Autentificare | Creează un cont

Informatii Auto  |  Auto  |  Diverse  |  Subiect: Inmatriculari bulgaria 450 EURO platforma inclusa in pret 0 Utilizatori şi 1 Vizitator pe acest subiect.
Pagini: [1] Imprimă
Autor Subiect: Inmatriculari bulgaria 450 EURO platforma inclusa in pret  (Citit de 3779 ori)
dan30
Newbie
*

« : Noiembrie 20, 2010, 10:00:55 »

* Inmatriculam masini in Bulgaria, indiferent de norma de poluare sau KW, inclusiv masini cu volan pe partea dreapta.

Masina este inmatriculata permanent cu posibilitatea inscrierii ulterioare in Romania, se asigura contract de vanzare-cumparare, procura, pe termen nelimitat, tradusa si legalizata in limba romana, asigurarea, cartea verde si I.T.P valabil un an.

Toate etapele inmatricularii pot fii supravegheate de catre dumneavoastra.

Pentru masinile cu numere rosii si cele fara asigurare se asigura transport pe platforma pentru trecerea vamii fara costuri suplimentare

Actele necesare

* - Cartea de identitatea a masinii
      - Talonul
      - Autorizatia de numere provizorii si placutele(daca au fost eliberate)
      - Contract de vanzare -cumparare

Reinnoiesc :
      - asigurare + carte verde - 120 euro
      - I.T.P - 50 euro

Date contact

* Telefon : 0765 261 176
Memorat
cnn666
Vizitator
« Răspunde #1 : Decembrie 21, 2010, 10:25:06 »

si tu faci itp false cumparate taloanele cu 20 euro Huh? ginditi-va oameni buni din 50 euro sa se plateasca taxa de veriicare +comision bulgar+ comision roma + ce li se mai da alora ca nu te duci cu masina . iar impozit la primarie nici nu mai vorbesc .... banuiesc ca si tu spui ca nu exista in bulgaria impozit auto .
Memorat
dan30
Newbie
*

« Răspunde #2 : Decembrie 25, 2010, 07:50:51 »

daca nu sti ce vorbesti nu-ti mai da cu parerea aiurea taxa la itp este 25 de leva si 20 de leva platesti la banca si masina intra pe canal nu se face itp la bordura cum ai tu impresia
Memorat
cnn666
Vizitator
« Răspunde #3 : Decembrie 26, 2010, 04:03:57 »

mda , gata m-ai lasat fara cuvinte ...ce sa spun . ...app : impozit tot nu se plateste nu la masini in bulgaria ...!!!!! ce dracu ...o ardem din cola`n`fanta si  incercam sa parem cunoscatori ..... ce acte legale faci tu fara toate astea ....ca sa nu mai zic ca la asigurari ai c-am umflat  ...la alea ai pus 30-50 eur iar verificarea vrei sa imi spui ca te multumesti numai cu 5 eur Huh? sa fim seriosi ... bafta  dar nu e frumos sa fraieresti romanii ca sa imbogatesti bulgarii ....
Memorat
dan30
Newbie
*

« Răspunde #4 : Decembrie 27, 2010, 10:32:08 »

BAI BAIATULE TU ORI ESTI RETARDAT ORI VREI SA-TI DAI IMPORTANTA HABAR NU AI CE VB ,TE BAGI AIUREA IN SEAMA
Memorat
cnn666
Vizitator
« Răspunde #5 : Februarie 14, 2011, 12:13:18 »

mda .. cum sa nu .. stiti voi astia care tapuiti lumea .. daca nu ti-ar fi profitabil nu ai sta u pe aici .. asa ca vrei sa dai impresia ca tot ce zboara se maninca . nu te-am jignit  pe tine deci putin respect . poti sa aduci dovezi ca ma insel . dar ca tine am citit multe carti , si cred ca am vazut si filmul cu tine .sa fim seriosi . 45 leva inseamna 23 euro , din care bulgaru ia 10 (sa zicem dar nici unul nu se mai baga petru banii astia ) cei de la canal mai iau si ei vre-o 10 euro sa inteleg ca te multumesti cu 7 euro tu ? dovada si ca ceea ce spui tu este un mare rahat . veziti de tepele tale si nu mai minti . macar cere mai mult dar legal decit putin si fals . si  mai usor cu jignirile ca si eu pot sa iti dau sa maninci pina  iti umplu frigideru familiei . deci zzzzzzz  si mers pe glezna ca e apa mica .
Memorat
dan30
Newbie
*

« Răspunde #6 : Februarie 17, 2011, 09:21:56 »

da....sa inteleg ca tu vrei sa descreditezi pe toata lumea ,eu nu am intrat aici sa ma cert si sa dau explicati  dar pt o sa fac o exceptie daca ai de facut un itp la o masina  vino sa-l facem impreuna sa ai 50 de leva (nu 50 euro) si dupaia sa ne dam cu parera ok astept sa ma suni 
Memorat
Pagini: [1] Imprimă 
Informatii Auto  |  Auto  |  Diverse  |  Subiect: Inmatriculari bulgaria 450 EURO platforma inclusa in pret
Schimbă forumul:  

Autentifică-te cu numele de utilizator, parola şi precizează durata sesiunii.

- Home - Stiri auto - Promotii masini - Masini noi - Info Utile - Wallpapers - Anunturi masini sh - Sitemap - Contact -