Informatii Auto - FORUM

Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îţi creezi un cont. Pagina principală | Ajutor | Caută | Autentificare | Creează un cont

Informatii Auto  |  Auto  |  Diverse  |  Subiect: INMATRICULARI BULGARIA. CEL MAI BUN PRET 400 E 0 Utilizatori şi 1 Vizitator pe acest subiect.
Pagini: [1] Imprimă
Autor Subiect: INMATRICULARI BULGARIA. CEL MAI BUN PRET 400 E  (Citit de 2326 ori)
alin13mv
Newbie
*

« : Martie 09, 2011, 08:51:57 »

Inmatriculez auto BULGARIA

Inmatricularea masinilor din comunitatea europeana.
Inmatricularea masinilor din Statele Unite.
Reinnoirea asigurarii (RCA) si realizarea inspectiei tehnice periodice (ITP).

Autoturisme 400 euro
- intocmirea documentatiei pentru inmatriculare, ecotaxa, asigurare+carte verde12 luni, ITP 12 luni, contract + procura notariala.
Autoutilitare 500 euro
- intocmirea documentatiei pentru inmatriculare, ecotaxa, asigurare+carte verde12 luni, ITP 12 luni, contract + procura notariala.

Asiguram platforma pentru masinile cu numere rosii

Rapiditate si seriozitate.

Tel 0721514734
Memorat
RAUL
Vizitator
« Răspunde #1 : Martie 25, 2011, 02:33:38 »

Atentie mare pentru cei care doresc prelungirile alea la masinile deja inmatriculate . am dorit si eu ca tot omul sa gasesc ceva mai ieftin , crezind ca unii chiar umfla preturile si surpriza : am dat 180 de euro decit pentru o asigurare ca lumea , verificarea fiind falsa  si automat impozit neplatit. cum am aflat acest lucru ? simplu : mergind cu prietena mea catre giurgiu am fost oprit de politia romana si cea bulgara si surpizele s-au tinut lant :am ramas fara acte la masina , amenda  , etc .
acum incerc sa dau de cel care mi le-a facut si imi spune ca e o miciuna , caci nu are cum .
Atentie mare la ceea ce faceti . evitati sa faceti chiar ieftin ca nu e intotdeauna ok , si intrebati ce acte vi se dau si vi se platesc de banii care ii dati .
Memorat
Pagini: [1] Imprimă 
Informatii Auto  |  Auto  |  Diverse  |  Subiect: INMATRICULARI BULGARIA. CEL MAI BUN PRET 400 E
Schimbă forumul:  

Autentifică-te cu numele de utilizator, parola şi precizează durata sesiunii.

- Home - Stiri auto - Promotii masini - Masini noi - Info Utile - Wallpapers - Anunturi masini sh - Sitemap - Contact -