Informatii Auto - FORUM

Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îţi creezi un cont. Pagina principală | Ajutor | Caută | Autentificare | Creează un cont

Informatii Auto  |  Auto  |  Diverse  |  Subiect: INMATRICULARI BULGARIA LA NUMAI 400 Euro 0 Utilizatori şi 1 Vizitator pe acest subiect.
Pagini: [1] Imprimă
Autor Subiect: INMATRICULARI BULGARIA LA NUMAI 400 Euro  (Citit de 4312 ori)
raul1982
Newbie
*

« : Iunie 05, 2010, 03:03:51 »

Inmatriculez auto orice tip in bulgaria seriozitate fara costuri suplimentare,vezi link www.inmatricularibulgaria.net
Memorat
bogdan
Vizitator
« Răspunde #1 : August 11, 2010, 09:43:42 »

oameni buni , sa nu aveti incredere in astia care va cheama in bulgaria , mai ales in cei care stau in orasele de la frontiera  ca sunt in combinatii cu bulgariii . mie la russe mi-au fugit cu baniii si masina nenorocitii dracului. mi-au spus ca la ei este ieftin , ca nu platesc pod, ca sunt de incredere si m-au nenorocit . si culmea este ca nu sunt singurul .sunt niste nenorociti . cum dracu se face ca tocmai dupa ce mi-au tras-o astia am aflat si de nenorocitii de la giurgiu-russe . acum incep sa aud din ce in ce mai muli care se pling de ei , pe la prieteni , ba ca au fugit cu banii , altii ca au facut procuri decit pina la vama , altii cu firme care dupa ce au fost verificate nici nu mai existau ,, altii care le-au magarit ... numai nenorociti . aveti grija cu cine va bagati ca  multi sunt niste oameni fara suflet . pe bulgari ii cred , dar romanii de ce fac asta ?>?
Memorat
Cristian
Vizitator
« Răspunde #2 : Septembrie 02, 2010, 03:53:59 »

eu am avut probleme acum cind  m-a oprit politia si am aflat ca actele prelungite erau false. masina avea verificare falsa . cind l-am sunat e cel care mi le-a facut mi-a raspuns cu o intrebare : la 150 euro vroiai  si verificare buna si impozit platit ??  noroc ca mai este lumea intelegatoare si am fost iertat , reusind apoi sa mi le fac la vidin , e adevarat cu peste 200 euro dar arata si altfel .
Memorat
cnn.666
Vizitator
« Răspunde #3 : Octombrie 01, 2010, 12:32:32 »

Inmatriculez auto orice tip in bulgaria seriozitate fara costuri suplimentare,vezi link www.inmatricularibulgaria.net

mda ..si cind ai ajuns cu prietenul meu acolo i-ai mai cerut 125 de euro invocind diferite motive . parsivule
Memorat
masis
Newbie
*

« Răspunde #4 : Noiembrie 03, 2010, 10:46:22 »

pentru cei ce le este frica de bulgari din Russe si Vidin  eu mi-am inscris masina in Dobrich intradevar mai departe adica la constanta dar foarte seriosi cei de acolo fata de hoti astia care sau saturat de bani deaia trag tepe sa nu ii mai caute lumea, in concluzie va recomand dobrich eu am masina inscrisa acolo de 3 ani si nu am avut nici o problema ba chiar am ramas prieten cu bulgaru si am nr lui de tel un om serios la vreo 50 de ani pt cine vrea sa inmatriculeze costa 450 de euro atat am dat si eu si 150 pe an dar itp-ul meu e bun 0763045192
Memorat
valentin
Vizitator
« Răspunde #5 : Noiembrie 08, 2010, 05:33:40 »

si tu faci itp la 150 euro de bune Huh? mai terminati-va . e clar ce serios e bulgaru tau  .  te pomeni ca si u spui ca impozit la masina pe bulgaria nu se plateste . ci doar verificarea si asigurarea cu carte verde .  repet , nu se pot depista verificarile astea false decit in caz de accidenty cu victima ., iar atunci  sunteti buni de plata daunei si dosar .
Memorat
adrianmed
Newbie
*

« Răspunde #6 : Noiembrie 14, 2010, 03:40:45 »

oameni buni , sa nu aveti incredere in astia care va cheama in bulgaria , mai ales in cei care stau in orasele de la frontiera  ca sunt in combinatii cu bulgariii . mie la russe mi-au fugit cu baniii si masina nenorocitii dracului. mi-au spus ca la ei este ieftin , ca nu platesc pod, ca sunt de incredere si m-au nenorocit . si culmea este ca nu sunt singurul .sunt niste nenorociti . cum dracu se face ca tocmai dupa ce mi-au tras-o astia am aflat si de nenorocitii de la giurgiu-russe . acum incep sa aud din ce in ce mai muli care se pling de ei , pe la prieteni , ba ca au fugit cu banii , altii ca au facut procuri decit pina la vama , altii cu firme care dupa ce au fost verificate nici nu mai existau ,, altii care le-au magarit ... numai nenorociti . aveti grija cu cine va bagati ca  multi sunt niste oameni fara suflet . pe bulgari ii cred , dar romanii de ce fac asta ?>?
Memorat
reihan
Vizitator
« Răspunde #7 : Noiembrie 19, 2010, 12:51:29 »

vreau sa inmatr un opel 1997 in bulg  rog seriozitate rel la tel 0721550713
Memorat
Pagini: [1] Imprimă 
Informatii Auto  |  Auto  |  Diverse  |  Subiect: INMATRICULARI BULGARIA LA NUMAI 400 Euro
Schimbă forumul:  

Autentifică-te cu numele de utilizator, parola şi precizează durata sesiunii.

- Home - Stiri auto - Promotii masini - Masini noi - Info Utile - Wallpapers - Anunturi masini sh - Sitemap - Contact -