Informatii Auto - FORUM

Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îţi creezi un cont. Pagina principală | Ajutor | Caută | Autentificare | Creează un cont

Informatii Auto  |  Auto  |  Diverse  |  Subiect: INMATRICULARI BULGARIA PE NUMELE TAU 350 EURO 0 Utilizatori şi 1 Vizitator pe acest subiect.
Pagini: [1] 2 Imprimă
Autor Subiect: INMATRICULARI BULGARIA PE NUMELE TAU 350 EURO  (Citit de 103897 ori)
ROBERTO
Newbie
*

« : Iunie 09, 2009, 06:19:26 »

INMATRICULAM MASINI IN BULGARIA (LA RUSE SAU LA VIDIN),INDIFERENT DE MARCA MASINII, NORMA DE POLUARE SAU CAPACITATEA CILINDRICA.INMATRICULAREA SE EFECTUEAZA  PE NUMELE DVS. COST TOTAL 350 EURO .CONTACT 0762.804.304  SAU www.inmatriculariinbulgaria.ro
« Ultima modificare: Decembrie 10, 2011, 02:28:30 de către ROBERTO » Memorat
inmatriculari bulgaria
Vizitator
« Răspunde #1 : Ianuarie 22, 2010, 03:11:41 »

Inmatriculez auto in bulgaria pe persoana fizica ( avantajul este ca toate actele inclusiv cartea masinii ramine la proprietarul masinii ), indiferent de norma euro , capacitatea cilindrica , chiar si masinile cu volan pe dreapta .pret incepind cu 430 euro in functie de capacitatea si puterea motorului . ofer si cer seriozitate maxima . pentru mai multe detalii sunati la nr: 0769 937 769 sau 0748979119 . se pot incheia inclusiv asigurari si verificari la masinile deja inmatriculate .
Memorat
Boris
Newbie
*

« Răspunde #2 : Ianuarie 24, 2010, 06:27:36 »

INMATRICULARI ORCE TIP AUTMOBILE IN BULGARIA REGIONUL DOBRCH INDIFERENT DE KW, TOATE ACTELE VALABILE UN AN (ASIGURARE,CARTE VERDE,ITP)  LEGALIZATE SI TRADUSE IN LIMBA ROMANA.PRET 40O EURO. TEL 0727198765,0758311357
Memorat
inmatriculare auto
Vizitator
« Răspunde #3 : Februarie 01, 2010, 05:08:38 »

inmatriculari auto in bulgaria cu procuri definitive + contract de vanzare cumparare  + asigurari perfect valabile cu carte verde pe 1 an + carte si cerificatul masinii + taxele si impozitul platit +verificarea ...totul cu 430 E .
Memorat
Mircea22
Vizitator
« Răspunde #4 : Februarie 16, 2010, 04:21:30 »

Totul cu 430 Euro??? Ce primesti pt asta? Niste numere de inmatriculare si poti umbla pana la primul accident cand afli ca nici asigurarea si nici inmatricularea nu este reala! Treziti-va la realitate fratilor.Cumparati-va o masina mai veche inscrisa in RO macar stiti ca e a voastra si stiti ca daca platiti asigurarea o si aveti nu doar o bucata de carton verde si doua bucati de tabla!
Memorat
vasileGY
Vizitator
« Răspunde #5 : Februarie 20, 2010, 07:15:33 »

numai bagatori in seama !!! pe cuvint . habar nu au ce vorbesc ! de unde sti u ca nu sunt inmatricularile legale Huh? daca ar fi asa , s-ar face razie totala si s-ar sechestra toate masinile  cu nr de bulgaria . dute la orice vama care face trecere in bulgaria si ai sa vezi ce nr de inmatriculare  au  foarte multi vamesi  la masinile lor . ce ai vrea tu sa imi iau eu : o dacie 1300 care sa ma rog de ea sa nu depaseasca de 20 la suta consumul si  sa platesc enorm de multe taxe la statul roman Huh? ce a facut statul asta pentru mine ca sa bag bani in tara Huh?
Memorat
Adrian Eftimiu
Vizitator
« Răspunde #6 : Mai 11, 2010, 11:42:07 »

Oferim Înmatriculare auto în Bulgaria, pe firmă, numai 550 Euro cu absolut totul inclus.
Înmatricularea se face pe firmă și procura se face la notariat. Totul este inclus în preț.

NOU: Oferim înmatriculări în Bulgaria cu mașina pe numele propietarului, oferind rezidență pentru numai 300 Euro.

Vă rugăm să ne vizitați la www.inmatriculare-bulgaria.ro pentru mai multe informații.  
Memorat
raul1982
Newbie
*

« Răspunde #7 : Iunie 05, 2010, 03:02:18 »

Inmatriculez auto orice tip in bulgaria seriozitate fara costuri suplimentare,vezi link www.inmatricularibulgaria.net
Memorat
bogdan
Vizitator
« Răspunde #8 : August 11, 2010, 09:48:04 »

oameni buni , sa nu aveti incredere in astia care va cheama in bulgaria , mai ales in cei care stau in orasele de la frontiera  ca sunt in combinatii cu bulgariii . mie la russe mi-au fugit cu baniii si masina nenorocitii dracului. mi-au spus ca la ei este ieftin , ca nu platesc pod, ca sunt de incredere si m-au nenorocit . si culmea este ca nu sunt singurul .sunt niste nenorociti . cum dracu se face ca tocmai dupa ce mi-au tras-o astia am aflat si de nenorocitii de la giurgiu-russe . acum incep sa aud din ce in ce mai muli care se pling de ei , pe la prieteni , ba ca au fugit cu banii , altii ca au facut procuri decit pina la vama , altii cu firme care dupa ce au fost verificate nici nu mai existau ,, altii care le-au magarit, altii spun preturi mici iar cind ajungi acolo se dubleaza si nu ai ce face decit sa dai sau sa pleci lasind masina  ... numai nenorociti . aveti grija cu cine va bagati ca  multi sunt niste oameni fara suflet . pe bulgari ii cred , dar romanii de ce fac asta ?>?

Memorat
vasi
Vizitator
« Răspunde #9 : Septembrie 09, 2010, 12:00:10 »

mie mi-au spus acasa  o suma de 390 euro dupa o negociere dupa care in bulgaria mi s-a mai cerut o alta suma . mi s-a trintit clar in ochi : ori dau ori plec fara masina . am crezut ca fac treaba dar ....
un alt amic  a fost batut la russe de bulgari iar romanul care l-a dus s-a evaporat   . pe cine sa il mai certi ca nici nu ii mai raspundea la telefon .  s-a intors saracu cu masina , dar fara bani .
Memorat
inmatricularibulgaria
Newbie
*

Inmatriculari Bulgaria

« Răspunde #10 : Decembrie 16, 2010, 08:47:08 »

Inmatriculari auto in bulgaria perfect legal. Asiguram transportul masinii pe platforma.
Inmatriculari bulgaria la cele mai bune preturi !!!

Date de contact :

Tel: 0766253385
       0746176909

Web: www.inmatriculariautobulgaria.net

Multumiri site-ului informatiiauto.ro pentru sustinere.
Memorat

Petrov Yavor
Vizitator
« Răspunde #11 : Decembrie 24, 2010, 02:56:57 »

De ce sa platiti 500€ sau 600€,cand poti plati 400€?
EXPRESS INMATRICULARI 3/4 ORA MAX

Web:
www.inmatricularibulgariaruse.aaz.ro
Memorat
cnn.666
Vizitator
« Răspunde #12 : Decembrie 26, 2010, 04:24:41 »

rapid se ramane fara masini ...mai exact in nici o ora  dupa cum se explica mai sus . rapid baiatul nu am ce spune
Memorat
miki
Vizitator
« Răspunde #13 : Ianuarie 03, 2011, 10:33:46 »

salut,, si eu ca multi alti ma ocup cu inmtriculari pe bg,,si va dau un sfat inmatriculati doar cu persoane care le cunoasteti si tineti lagatura cu ele,,,am un park auto la ruse si vin multi romani cu diferite probleme gen talon luat ect,,cine va inmatriculeaza trebuie sasi ia si raspunderea pntru toate ectele ca vi le recupereaza si sa aveti grija ca se fac si asigurari naspa,,,cine are nevoie de sfaturi va las id meu,,,,,, fukdg@yahoo.com
Memorat
Cristi
Vizitator
« Răspunde #14 : Ianuarie 06, 2011, 06:34:05 »

Inmatriculari Bulgaria.Inmatriculam masini in Bulgaria din orice an, orice model, din orice tara, indiferent de norma de poluare sau capacitate(inclusive masini cu volanul pe partea dreapta).Preturi de criza si servicii complete. Grin
Memorat
cnn.666
Vizitator
« Răspunde #15 : Ianuarie 08, 2011, 07:51:13 »

Pentru Miki cel cu parcul auto ... esti tare omule ...dar d c nu spui ca atunci cind te-am sunat si m-am dat drept un client cu prelungiri de acte ai spus ca faci actele perfect legale ..dar nu ai zis nimic de impozit  la stat , + ca banii ptr verificare nu imi dadeau bine ...imposibil sa platesti taxa + comisioane bulgari  si tu  in banii aia ... te-ai aruncta si u ca musca in lapte sa faci oamenii sa te creada sfint . Mai bine taceai ca sa nu sara si ceilalti pe tine .Incep usor usor si se fac oferte [este oferte la preturi foarte mici , iar oamenii cred absolut tot ce aud , dar nu isi dau seama ca acele taxe in bulgaria nu au cum sa scada ptr noi ci doar daca se fac ecva manevre la acte  de catre cei care le fac . La ruse este eca mai mare mafie cu actele astea ....dar deh
Memorat
muie
Vizitator
« Răspunde #16 : Februarie 06, 2011, 06:10:17 »

la puscarie cu tine numai smecherii faceti tu si curvele tale. Thumbs Up
Memorat
Viorel Adrian
Vizitator
« Răspunde #17 : Februarie 07, 2011, 05:38:11 »

Tot mai multi romani intentioneaza sa isi inmatriculeze masinile in Bulgaria, din cauza costurilor extrem de mari din tara noastra. Acesta situatie a dus la aparitia firmelor care faciliteaza inmatricularile in Bulgaria, iar costurile pentru serviciile complete de inmatriculare Bulgaria sunt mici. Costurile pentru inmatricularea unei masini in Bulgaria sunt de 3-4 ori mai mici decat in Romania. Aceasta inmatriculare in Bulgaria costa 520 de euro, cost ce cuprinde drumul, acte, ITP si asigurare pentru un an. Dupa un an, mai costa 270 de Euro/an impozit, asigurare si ITP. Inmatricularea in Bulgaria este FOARTE RENTABILA!!!
AUTOLAND este primul membru al Asociatiei APAVIB, menita sa va apere interesele si sa va protejeze drepturile in calitatea dvs. de posesori de autoturisme inmatriculate pe teritoriul Bulgariei.

http://www.inmatricularibulgariarapide.ro
Memorat
0sansa
Newbie
*

« Răspunde #18 : Februarie 27, 2011, 03:28:51 »

ATENTIE LA ACESTI OMENI CARE ZIC CA INSCRIU MASINI IN BULGARIA LA PRETURI SUSPECT DE MICI GEN 3 SAU 4 SUTE DE EURO . DACA ADUNATI TAXELE CE TRBUIESC PLATITE IN BULGARIA O SA AVETI SURPRIZA SA CONSTATATI CA ACEL CINEVA  A VENIT SI CU BANI DE ACASA  CA SA VA INSCRIE MASINA
Memorat
Marius2009
Vizitator
« Răspunde #19 : Februarie 27, 2011, 03:39:49 »

Asta am spus si eu ... mai ales acel bulgar petrov , este uimitor cum face el afacerile.  unii au inceput sa scada din taxe ca sa prinda ceva clienti , dar nimeni nu isi pune intrebare a: in bulgaria scad si taxele sau din ec scad astia la pret . raspunsul este ac se fac in asa fel incit ei sa nu piarda iar voi sa nu aveti actele asa cum trebuie . oameni buni . evitatii pe cei care va spun ca in bg nu se plateste impozit , pe cei care va fac oferte care par superbune. au si ei taxe , impozite , taxa de inmatriculare, comisioane, asigurari , carti verzi , notari unde se fac contractele si procurile etc . pur si simplu crezind ca faceti un lucru bun , nu faceti decit sa pierdeti . fugim toti din romania cu masinile in bulgaria ca este mai iefin , dar  nu e si gratis . pentru bulgari nu este mult o inmatriculare  dar la noi ajunge ceva mai mult ca se adauga cartea verde , procurile si contractele, comisionul bulgarului, bani care mai ajung in jur de 200-250 in functie de asigurare etc .
Memorat
Mar1u5
Vizitator
« Răspunde #20 : Martie 30, 2011, 06:49:48 »

Hahahaha . pe cine dracu credeti ac pacaliti cu preturile astea ? pai voi tot scadeti din preturi  dar statul bulgar nu . cum dracu credeti ca puteti prostii lumea in halul asta ? ce naiba platesti de banii astia in asa fel sa iti mai si ramana si tie ceva , numai cartea verde , impozitele, taxele de inmatriculate ,  notarii , numere sau mai stiu eu ce dracu sunt acolo . or fi ei mai ieftin  ca noi dar nici in halul asta . am auzit ca pe un bulgar il ajunge in jur de 220-250 euro sa o inmatriculeze penumele lui , pai pe linga banii astia ar trebui sa mai intre cartea verde , notarul . pai numai acum am peste 350 euro . iar bulgaru nu vrea nimic ?? sau face munca in folosul romanilor . sa nu imi fie cu pacat dar pe asta sa o creada ei .  dupa ce ca ne fura statul ne mai fura si astia . din cauza asta nu vroiam sa  imi duc masina in bulgaria , prea multe oferte false . ma uit pe net ca in urma cu 2-3 ani se inmatriculau de la 800 euro in jos /inmatriculare iar acum au ajuns la 300 /inmatriculare . sunt 12-13 milioane fratilor , nu poti avea si asigurari si impozite si carti verzi si inmatriculata si sa ii mai dai si ceva pe la bulgar si contracte de vanzare cu procuri . sunt mai multe acte decit cer astia .
Memorat
Inmatriculari Bulgaria
Vizitator
« Răspunde #21 : Aprilie 11, 2011, 10:36:50 »

Inmatriculez masina tau in Bulgaria,direct pe numele tau.Firma noastra face inmatriculari in Bulgaria din an 2007,are peste 3200 de masini inmatriculate in Bulgaria.Dece sa platiti 500/600 de euro pentru taxe intermediari?Daca nu doriti sa platiti taxa de comision,ma puteti contacta - 0040786863439.

www.inmatriculariautobulgaria2011.aaz.ro
Memorat
nasu22
Newbie
*

« Răspunde #22 : Aprilie 25, 2011, 02:44:55 »

Inmatriculari auto in Bulgaria, la pretul de 450 euro pe persoana fizica din Bulgaria si 550 euro direct pe numele tau.Ofer si cer seriozitate maxima Pentru informatii si programari va rugam sunati la 0765136737,messenger.crisneflor81@yahoo.com .Se pot incheia inclusiv asigurari si verificari la masinile deja inmatriculate.Anunt valabil in toate judetele din tara.

Va multumim!!!!!
Memorat
jan
Vizitator
« Răspunde #23 : Mai 02, 2011, 06:37:57 »

am si eu o masina d einmatriculat.un oel astra de 1,6.cit ma costa.
Memorat
BgConsult
Vizitator
« Răspunde #24 : Mai 05, 2011, 04:16:20 »

Inmatriculari auto in Bulgaria, la pretul de 450 euro pe persoana fizica din Bulgaria si 550 euro direct pe numele tau.Ofer si cer seriozitate maxima Pentru informatii si programari va rugam sunati la 0765136737,messenger.crisneflor81@yahoo.com .Se pot incheia inclusiv asigurari si verificari la masinile deja inmatriculate.Anunt valabil in toate judetele din tara.

Va multumim!!!!!

Nu mai folositi expresia "direct pe numele tau" cand de fapt se inmatriculeaza direct pe numele unui bulgar iar numele clientului este trecut ca si utilizator. Fiti corecti fata de clientii de la care mancati o paine !
Memorat
un rom..
Vizitator
« Răspunde #25 : Mai 06, 2011, 09:42:55 »

bravo!
sunt de acord cu tine!
te sustin 100%
spune-le pe nume ratatilor care vor sa ne fraiereasca
Memorat
xplodd
Newbie
*

« Răspunde #26 : Iulie 06, 2011, 02:44:52 »

hmmm..multi vb dar se pare ca nu stiu dsp ce vb,sau se fac k ploua..inmatricularea unei masina in bulgaria costa undeva la 200eu +sau- 20-30eu..asa k nu tre sa va mirati dc unii inscriu cu 350-400euro...Si totusi cei care tipa sus si tare ca inmatriculeaza pe numele clientului ar fi bine sa le spuneti k in realiatea masina se inscrie pe firma de leasing si iar clientul este trecut ca utilizator.iar actele sunt valabile doar 5 ani k apoi expira leasingul si posibil sa apara alte surprize  Lips Sealed..iar asta nu ii ofera alte drepturi fata de cei care inscriu pe persoana fizica..in fine e smeckerie noua de luat ochii la fraieri si bineinteles banii  Smiley
« Ultima modificare: Iulie 06, 2011, 02:50:36 de către xplodd » Memorat
NO_COMMENT
Vizitator
« Răspunde #27 : August 17, 2011, 10:18:22 »

``fraierii`` de care vorbesti sunt aceia care te contacteaza si pe tine si iti dau o paine , iar unii chiar nu stiu si din auzite isi fac o parere la cere mai cer informatii . totul depinde de aici daca si cum sunt convinsi sa faca acel lucru . dar nu poti spune ca oamenii care apeleaza la inmatricularile pe bulgaria sunt fraieri , doar ca unii chiar au crezut anumite aberatii. putin respect fata de cei care iti ofera o paiine. .
Memorat
xplodd
Newbie
*

« Răspunde #28 : August 17, 2011, 03:54:10 »

esti paralel total...am specificat ce inseamna sa fie trecut numele in talon ca proprietar..si da...sunt fraieri pentru ca nu stiu sa deosebeasca ce inseamna a fi proprietar si ce inseamna a fi utilizator pe o firma de leasing caci oricand se poate emite o factura precum ca nu ai platit rata la masina si atunci  Lips Sealed repet: sa fii proprietar in talonul si cartea mare de bulgaria trebuie sa ai si buletin bulgaresc
Memorat
gherman
Vizitator
« Răspunde #29 : Septembrie 09, 2011, 06:40:31 »

vreau si eu sa imatriculez o masina un vw passat 1.9 tdi din 1998 cu volan pe dreapta cum pot sa o incriu si eu dar sa fie pe bune tel 0756534288
Memorat
Pagini: [1] 2 Imprimă 
Informatii Auto  |  Auto  |  Diverse  |  Subiect: INMATRICULARI BULGARIA PE NUMELE TAU 350 EURO
Schimbă forumul:  

Autentifică-te cu numele de utilizator, parola şi precizează durata sesiunii.

- Home - Stiri auto - Promotii masini - Masini noi - Info Utile - Wallpapers - Anunturi masini sh - Sitemap - Contact -