Informatii Auto - FORUM

Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îţi creezi un cont. Pagina principală | Ajutor | Caută | Autentificare | Creează un cont

Informatii Auto  |  Auto  |  Diverse  |  Subiect: nou la inmatriculari 0 Utilizatori şi 1 Vizitator pe acest subiect.
Pagini: [1] Imprimă
Autor Subiect: nou la inmatriculari  (Citit de 9255 ori)
Cris Luca
Newbie
*

« : Septembrie 20, 2012, 09:01:33 »

Dupa 5 ani petrecuti cu firma mea de inmatriculari si aproape 1200 masini am ajuns sa o vad si pe asta. Au aparut o groaza de baieti care inmatriculeaza,intermediaza,fac asigurari,verificari sau mai stiu eu ce pentru sume aparent mici. Am rugamintea ca cei care vin la inmatriculare sa faca o poza catalizatorului masinii precum si seriei de sasiu. Am vazut ieri un individ care cere bani putini la prima inmatriculare aduce masina din Romania ,o inmatriculeaza sub nu stiu ce nume sau firma ca intermediar iar apoi mai bate 2 numere la seria de sasiu. Merge apoi la proprietar si spune ca masina se va confisca daca nu plateste 800 euro. De catalizatoare sa nu mai vorbim. Primul meu angajat bulgar mi-a furat 2. L-am prins si l-am dat afara. Nu aveti incredere in tot ceea se intampla. Am inmatriculat si inmatriculez masini de ani buni pe firma mea. Nu mai spun cate telefoane omor primavara cand sun dupa impozit. Daca tot vreti sa fim in legalitate trebuie sa fiti si Dvs buni platnici. Foarte curand poate chiar de luna viitoare va aparea legea deja aprobata de statul Bulgar prin care nu se va mai face asigurarea cu carte verde si verificarea decat cu document care sa arate ca impozitul a fost achitat. La cei cu masini pe persoana fizica cu acte de vanzare cumparare va fi sfarsitul. Acestia nu au cum sa plateasca impozit la statul bulgar, masina neexistand in baza de date fiind vanduta de mult. Cam asta este motivul pentru care nimeni,nici macar cel care ceva vreme in urma incerca sa ma combata pe acest forum,nu are cum sa spuna ;DA DOMNE ,AI DREPTATE. Eu chiar am incercat sa ajut ROMANIA si oamenii care deja sant asa cum sant din cauza guvernantilor!!
Multumesc!
http://inmatricularinumerebulgaria.jimdo.com/
Detalii 0723418894 Cristian
Memorat
Pagini: [1] Imprimă 
Informatii Auto  |  Auto  |  Diverse  |  Subiect: nou la inmatriculari
Schimbă forumul:  

Autentifică-te cu numele de utilizator, parola şi precizează durata sesiunii.

- Home - Stiri auto - Promotii masini - Masini noi - Info Utile - Wallpapers - Anunturi masini sh - Sitemap - Contact -