Informatii Auto - FORUM

Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îţi creezi un cont. Pagina principală | Ajutor | Caută | Autentificare | Creează un cont

Informatii Auto  |  Auto  |  Evenimente  |  Subiect: Dacia: Operatiunea Porti Deschise 0 Utilizatori şi 1 Vizitator pe acest subiect.
Pagini: [1] Imprimă
Autor Subiect: Dacia: Operatiunea Porti Deschise  (Citit de 8535 ori)
Alex
Administrator
Hero Member

« : Septembrie 07, 2007, 12:27:16 »

Operaţiunea Porţi Deschise
Sunt lucruri care nu se pot povesti!

Citat
Te aşteptăm în perioada 13-17 septembrie 2007 în showroom-urile Dacia din întreaga ţară pentru a sărbatori împreună lansarea seriei limitate Logan Kissfm şi a noii motorizari 1.5 dCi 85 CP.

Agenţii autorizaţi Dacia te aşteaptă cu un program special pentru a testa comportamentul dinamic al noului motor 1.5 dCi 85 CP şi pentru a descoperi seria limitată Logan Kissfm.

Participă la tombola Operatiunii Porţi Deschise şi poţi câştiga un MP3player, un bilet la meciul de fotbal Romania - Olanda din 13 octombrie, sau un CD cu muzica vedetelor Logan Kissfm.

Duminică, 16 septembrie ai ocazia să cunoşti cel putin una dintre cele cinci vedete Logan Kissfm: Andreea Balan, Andreea Banica, Anka Badiu, Delia şi Miki. Vedetele vor înmâna cheia celor 5 caştigători Logan Kissfm şi vor oferi autografe.
Memorat

Matiz "E-Classe" :p
benzen
Newbie
*

« Răspunde #1 : Septembrie 08, 2007, 09:33:29 »

editie limitata la logan??ce ar putea oferi in plus caruta asta?presuri,o scrumiera>e varza masina!!! am avut 1.6 MPI si mi-a mancat viata
Memorat
Alex
Administrator
Hero Member

« Răspunde #2 : Septembrie 08, 2007, 01:27:49 »

ce probleme ai avut? fa un topic la sectiunea Masina mea...
Memorat

Matiz "E-Classe" :p
Pagini: [1] Imprimă 
Informatii Auto  |  Auto  |  Evenimente  |  Subiect: Dacia: Operatiunea Porti Deschise
Schimbă forumul:  

Autentifică-te cu numele de utilizator, parola şi precizează durata sesiunii.

- Home - Stiri auto - Promotii masini - Masini noi - Info Utile - Wallpapers - Anunturi masini sh - Sitemap - Contact -