Informatii Auto - FORUM

Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îţi creezi un cont. Pagina principală | Ajutor | Caută | Autentificare | Creează un cont

Informatii Auto  |  Auto  |  Noutati Auto  |  Subiect: Ferrari SUV? 0 Utilizatori şi 1 Vizitator pe acest subiect.
Pagini: [1] Imprimă
Autor Subiect: Ferrari SUV?  (Citit de 1824 ori)
Alex
Administrator
Hero Member

« : Noiembrie 13, 2007, 11:06:22 »

Ferrari SUV? Bullshit  Cheesy

Cei de la Automarket au luat in echipa un designer care cica le ofera un "preview" a unor zvonuri raspindite pe net si luate drept info reale  Lips Sealed

Ca de exemplu SUV-ul Ferrari, facut dupa Alfa Romeo Kamal (concept prezentat in 2003), ce va sta la baza modelului de serie ALFA CX-over. S-a umplut netu cu poza facuta de automarket, toti preluand-o ca pe o stire super "calda".  Roll Eyes

Si macar de ar fi avut la baza o schita oficiala, asa cum se procedeaza de obicei la "randari" pe calculator.... Roll Eyes
Fisiere atasate: Ferrari SUV? - automarket-1.jpg (65.14 KB, 800x533 - văzut 245 ori.) Ferrari SUV? - alfa-romeo-kamal2.jpg (49.69 KB, 727x507 - văzut 215 ori.)
Memorat

Matiz "E-Classe" :p
CRyS`
Sr. Member

« Răspunde #1 : Noiembrie 13, 2007, 11:14:16 »

Ferrari SUV? Poate ca da, pentru ca renumitul constructor italian de super car-uri a mai construit ceva unic si la comanda pentru Sultanul din Brunei: Ferrari Break. Deci e posibil ca Ferrari sa lanseze si un model SUV. Eu sustin idea lor, imi place pt ca sunt FAN SUV si BREAK....Family car whith big engine! Embarrassed
Fisiere atasate: Ferrari SUV? - Ferrari Break.jpg (32.92 KB, 390x257 - văzut 244 ori.) Ferrari SUV? - ferrari_456_gta_break.jpg (42.42 KB, 504x378 - văzut 285 ori.) Ferrari SUV? - ferrari_gta_break_5.jpg (44.23 KB, 504x378 - văzut 279 ori.)
« Ultima modificare: Noiembrie 13, 2007, 11:19:50 de către CRyS` » Memorat
benzen
Newbie
*

« Răspunde #2 : Noiembrie 14, 2007, 10:20:17 »

Ar fi super ok un SUV ferrari,dar sa nu pastreze linia de design de la Kamal,e oribil!!daca Porsche are un SUV,de ce nu si Ferrari??mai urmeaza Lamborghini...ah! ,mi-am uitat de impresionantul LM 12.Apropo am auzit ceva de revigorarea acestui model,cica va imprumuta platforma tehnica de la Q7!!?stiti cumva mai multe detalii???
Memorat
Pagini: [1] Imprimă 
Informatii Auto  |  Auto  |  Noutati Auto  |  Subiect: Ferrari SUV?
Schimbă forumul:  

Autentifică-te cu numele de utilizator, parola şi precizează durata sesiunii.

- Home - Stiri auto - Promotii masini - Masini noi - Info Utile - Wallpapers - Anunturi masini sh - Sitemap - Contact -