Informatii Auto - FORUM

Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îţi creezi un cont. Pagina principală | Ajutor | Caută | Autentificare | Creează un cont

Informatii Auto  |  Auto  |  Promotii  |  Subiect: FIAT LINEA!! 0 Utilizatori şi 1 Vizitator pe acest subiect.
Pagini: [1] Imprimă
Autor Subiect: FIAT LINEA!!  (Citit de 9322 ori)
benzen
Newbie
*

« : August 15, 2007, 11:07:47 »

Ma tenteaza noul FIAT LINEA ,mai ales motorizarea Mjet 90 CP?!detine cineva asa ceva??credeti ca ar merita investitia de 14500 euro??TVA-inclus
Memorat
CRyS`
Sr. Member

« Răspunde #1 : August 16, 2007, 08:23:21 »

Fiat Linea - o masina excelenta la un pret super bun! Acum ai in oferta si un GPS gratis.. Deci daca detzii banii acestia...ce mai stai! Da fuga pana la primul dealer Fiat si...Cumpara! Dar dupa sa vii si pe la noi sa ii facem un mic drive test!
Memorat
benzen
Newbie
*

« Răspunde #2 : August 16, 2007, 12:07:05 »

dealerii mi-au spus ca GPS-ul e doar pt echiparea ACTIVE (standart)eu vreau DYNAMICUL,dar inca nu am facut un drive test.Si alta problema,eu cred ca e prea mic motorul de 1.3 90CP masina are peste 1 tona.ce  credeti??
Memorat
CRyS`
Sr. Member

« Răspunde #3 : August 16, 2007, 03:50:34 »

....Masina mea....cand era normala avea 1.4 tone si 75 CP acum are 1.4 tone si...nu mai conteaza cati cai.... Deci.... Ea e gandita foarte bine stai tu calm. Nu mori tu cu cei 90 de cai putere....! Si nici ea nu moare! Nu se rastoarna sau nu trage! E MASINA nu carutza!
Memorat
Pagini: [1] Imprimă 
Informatii Auto  |  Auto  |  Promotii  |  Subiect: FIAT LINEA!!
Schimbă forumul:  

Autentifică-te cu numele de utilizator, parola şi precizează durata sesiunii.

- Home - Stiri auto - Promotii masini - Masini noi - Info Utile - Wallpapers - Anunturi masini sh - Sitemap - Contact -