Informatii Auto - FORUM

Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îţi creezi un cont. Pagina principală | Ajutor | Caută | Autentificare | Creează un cont

Informatii Auto  |  Auto  |  Promotii  |  Subiect: Garantie totala si intretinere gratuita pt camioane si utilaje de constructii 0 Utilizatori şi 1 Vizitator pe acest subiect.
Pagini: [1] Imprimă
Autor Subiect: Garantie totala si intretinere gratuita pt camioane si utilaje de constructii  (Citit de 9598 ori)
marius.m
Newbie
*

« : Februarie 03, 2009, 04:40:40 »

"Pana la data de 15 aprilie 2009, doar PROTRUCK ofera 3 ANI de SERVICE GRATUIT (garantie totala si intretinere) pentru BETONIERE SI BASCULANTE 6*4 Iveco Trakker si 2 ani pentru BULDOEXCAVATOARELE New Holland B90".

Grin Cam asa suna oferta comunicata de compania Protruck. Din ce am vazut eu pe piata (lucrez in domeniul constructiilor si sunt constant la curent cu ofertele de pe acest segment) sunt singurii care ofera atat garantie cat si intretinere (ceilalti dau doar revizii). Mi se pare extrem de interesant.
Pentru cei interesati, site-ul Protruck este
Cod:
www.protruck.ro
« Ultima modificare: Februarie 03, 2009, 07:12:26 de către Alex » Memorat
Pagini: [1] Imprimă 
Informatii Auto  |  Auto  |  Promotii  |  Subiect: Garantie totala si intretinere gratuita pt camioane si utilaje de constructii
Schimbă forumul:  

Autentifică-te cu numele de utilizator, parola şi precizează durata sesiunii.

- Home - Stiri auto - Promotii masini - Masini noi - Info Utile - Wallpapers - Anunturi masini sh - Sitemap - Contact -