Informatii Auto - FORUM

Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îţi creezi un cont. Pagina principală | Ajutor | Caută | Autentificare | Creează un cont

Informatii Auto  |  Auto  |  Utile  |  Sfaturi la cumparare / vanzare  |  Subiect: Ce masina de dimensiuni mici pot lua SH cu 2000 euro? 0 Utilizatori şi 1 Vizitator pe acest subiect.
Pagini: [1] Imprimă
Autor Subiect: Ce masina de dimensiuni mici pot lua SH cu 2000 euro?  (Citit de 8393 ori)
Blue
Newbie
*

« : Mai 30, 2012, 09:07:39 »

Salut tuturor!

As avea si eu nevoie de cateva sfaturi de la niste profesionisti ca voi.
Am avut un Matiz si mi-a placut tare mult masinuta asta pentru nevoile mele. A trebuit dat din cauza ruginii care incepuse sa se instaleze si din cauza ca am considerat ca as putea lua altceva mai bunut.

Criteriile mele de baza au fost urmatoarele:
- suma maxima 2000 de euro
- sa fie din 2000 - 2001 (sa nu platesc mult la taxa de poluare)
- sa aiba ABS, airbag, aer conditionat, servodirectie
- sa fie de dimensiuni mici (chiar si cu 2 usi) DESI as prefera cu 4 ca e mai comod pentru bagat scaunul de copil in spate.

Am cautat asa:
Opel Corsa (am vazut 2 la fata locului dar erau cam avariate)
Renault Twingo
Fiat Panda
Daihatsu Gran Move
Fiat Punto (are ceva probleme cu nu stiu ce pompa Lambda) deci iese din discutie.
VW Golf...dar e cam scump.

Nu mai stiu alte marci, imi puteti da si alte idei, va rog? Multumesc Smiley
Memorat
Pagini: [1] Imprimă 
Informatii Auto  |  Auto  |  Utile  |  Sfaturi la cumparare / vanzare  |  Subiect: Ce masina de dimensiuni mici pot lua SH cu 2000 euro?
Schimbă forumul:  

Autentifică-te cu numele de utilizator, parola şi precizează durata sesiunii.

- Home - Stiri auto - Promotii masini - Masini noi - Info Utile - Wallpapers - Anunturi masini sh - Sitemap - Contact -